Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.
hat nat bga harmas logo

A Határtalanul program megvalósult a Magyar Kormány támogatásával.

Happy - hét.

Kilencedik alkalommal rendezte meg a magyarországi vízfogyasztás népszerűsítéseként a fiataloknak   szóló Happy-hét programot   az   Országos  Gyógyszerészeti   és   Élelmezés-egészségügyi Intézet. Március 19 és 23 között került megrendezésre az iskolánkban. Március 22-én van a Víz Világnapja és ezért felhívtuk a gyermekek figyelmét a víz fogyasztásának fontosságára, hiszen a víz nem hizlal és a fogak számára is kedvezőbb a cukros italokkal szemben. Ezen a napon sok vizet ittunk és hálát adtunk azért, hogy van tiszta ivóvizünk Magyarországon

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola