Ez a weboldal cookie-kat (sütiket) használ azért, hogy oldalunk használata során a lehető legjobb élményt tudjuk biztosítani. A weboldalunkon történő további böngészéssel hozzájárul a cookie-k használatához.
hat nat bga harmas logo

A Határtalanul program megvalósult a Magyar Kormány támogatásával.

A harmadik osztálynak csütörtökön nyílt lehetősége, hogy részt vegyen az Agora „Digitális tér” elnevezésű programján.

A gyerekek több helyszínen találkozhattak a különböző digitális eszközökkel. Megismerkedtek a 3D nyomtatási technológiával, lehetőségük volt megtekinteni egy okos otthont és a hozzá tartozó robotkutyát, robot karokkal rajzolhattak és tárgyakat emelhettek föl és láthattak különböző LEGO robotokat.

Köszönjük a program lehetőségét az Agorának.

1%

1szazalekTegyünk közösen az iskoláért!
 
Ajánlja fel adója 1%-át, amellyel ön is hozzájárul iskolánk fejlesztéséhez!
Öt Talentum Közhasznú Alapítvány: 19122737-1-09
Magyarországi Baptista Egyház 0286
 
Köszönjük.
Az iskola kisdiákjai és tanítói

 

Környezetvédelem

kornyezet

Támogatás

kpmsft-Education8Kérjük, támogassa iskolánkat az alábbi számlaszámon!

Kedvezményezett: Debreceni Baptista Gyülekezet 

Számlaszám: OTP 11738008-20877620
Közlemény: Talentum Baptista Általános Iskola